تکنولوژیک نیوز

ثبت نام ال جی کیو ۷ (LG Q7) توسط ال جی

ال جی میان رده های لوکس خود را در سری ال جی کیو (LG Q) رونمایی می کند. ال جی کیو ۶ (LG Q6) در بازار ما بیشتر شناخته شده است اما حقیقت این است که ال جی مدل کیو ۸ (LG Q8) را که به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید را همراه آن معرفی کرده اما به بازار ما عرضه نشد، هر چند دستگاه شایسته ای بود و دوست داشتیم آن را در بازار خود ببینیم. به هر حال! این مطلب درباره ال جی کیو ۷ است و دلیل به میان آمدن نام ال جی کیو ۸ این است که مدل جدید نامی بین دو مدل قدیمی دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره ال جی کیو ۷ (LG Q7) صحبت کنیم.

ال جی کیو 7

ال جی کیو ۷

ال جی کیو ۷ (LG Q7) نامی است که برای میان رده جدید این شرکت کره ای انتخاب خواهد شد و ثبت شده است. دو موبایل ال جی کیو ۷ (LG Q7) و ال جی وی ۳۵ (LG V35) (مطمئن نیستم دقیقا LG V35 باشد!) را پشت درب های بسته MWC 2018 برای شرکای تجاری رونمایی کرده است که در کنار آنال جی جی ۷ (LG G7) نیز حضور داشت و تصویر آن لو رفت.

مشخصات فنی ال جی کیو ۷ (LG Q7) مشخص نیست و در حال حاضر فقط نام آن ثابت شده است. این دستگاه به سبب نامی که دارد شاید بین ال جی کیو ۶ و ال جی کیو ۸ تصور شود و شاید واقعا هم باشد اما فکر می کنید که شاید بهتر بود ال جی نام بهتری برای آن استفاده می کرد، مثلا الجی کیو ۶ ۲۰۱۸!

نظر شما چیست؟ درباره ال جی کیو ۷ چه تصوری دارید؟ ما فکر می کنیم نمایشگر کم حاشیه همانند ال جی کیو ۶ باشد اما حسگر اثرانگشت به آن اضافه شود و مشخصات یک میان رده حدود ۱٫۲ میلیون تومان را داشته باشد، مثلا ۳ گیگابایت حافظه رم، ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و شاید چیست اسنپدراگون ۶۳۰ که البته با دیدی که به ال جی کیو ۶ و اسنپدراگون ۴۳۵ آن داریم، شاید جیپست پایین تری استفاده شود!