تکنولوژیک نیوز

تاییدیه FCC برای سامسونگ گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸

کمتر از یک روز پیش درباره گلکسی جی ۸ و گلکسی جی ۸+ خواندیم، دستگاه هایی که با باتری ۳۰۰۰ و ۳۵۰۰ میلی آمپری لو رفته بودند و به نظر می رسد که با ورود آن ها به بازار مدل گلکسی جی ۷ که بهترین مدل خانواده گلکسی جی است، یک سطح پایین تر قرار بگیرد. حالا اما شنیده می شود که سامسونگ گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ تاییدیه FCC گرفته است و این کمی گیج کننده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ بیشتر صحبت کنیم.

گلکسی جی 7 2018

گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸

تصویر بالا تاییدیه FCC برای گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ یا دستگاهی با مدل سامسونگ SM-J720 است. در این تاییدیه آمده که تنها تفاوت مدل های SM-J720M با SM-J720M-DS در سینی های سیم کارت است که خب ما به خوبی می دانیم مدل DS مدل دو سیم کارت این دستگاه است. درباره مشخصات نمی توان هنوز با اطمینان صحبت کرد اما حدس های ۳ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی در کنار اگزینوس ۷۸۸۵ اصلا دور از انتظار نیستند. همچنین در تصاویر زیر می توانید گواهی وای فای و بلوتوث گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ را که اخذ شده است را ببینید:

در اسکرین شات های زیر نیز اگر به  پایین تصویر سمت راست دقت کنید، مدل SM-J720 را از تاییدیه FCC خواهید دید. هر چند این دستگاه آنقدر جذاب نیست که بخواهیم خیلی درباره شایعات آن صحبت کنیم اما موضوع قابل تامل آینده خانواده گلکسی جی (Galaxy J) است که قرار است چند دستگاه در چه رده بندی هایی ارایه شود؟ گلکسی جی ۷ ۲۰۱۸ و گلکسی جی ۸ همزمان با هم معرفی می شوند یا مدل SM-J720 یک مدل به روز شده از گلکسی جی ۷ های قدیمی تر است؟ گلکسی J7 Core با مدل SM-J701 را به یاد دارید که گلکسی جی ۷ نسل اول به روز شده با اندروید ۷ بود؟! هیچ چیز از سامسونگ بعید نیست!