تکنولوژیک نیوز

عرضه آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۷ اج و گلکسی A 2017

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج آخرین آپدیت اساسی خود را با اندروید ۸ دریافت خواهند کرد و سپس انتظاری برای عرضه آپدیت اندروید پی یا همان اندروید ۹ نباید داشته باشید! همین موضوع برای گلکسی A 2017 که در زمان عرضه یا یک سیستم عامل قدیمی تر آن چیزی که باید عرضه شوند، عرضه شدند نیز صادق است. در حقیقت این دستگاه ها باید با اندروید ۷ عرضه می شدند و تا اندروید ۹ آپدیت می گشتند که …! حال خبر رسیده که آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۷ اج و گلکسی A 2017 به زودی عرضه می شود! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن با هم صحبت کنیم.

اپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج

اپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۷ اج

چطور خبر می رسد که آپدیت نزدیک است؟ به این صورت که تاییدیه های لازم پیش از ارایه آن ها با سیستم عامل جدید لو می رود. همانطور که در تصویر بالا می بینید، تاییدیه وای فای سامسونگ SM-G935F در تصویر بالا با اندروید ۸ دیده می شود. این مدل برای گلکسی اس ۷ اج است که با چیپست اگزیوس ۸۸۹۰ ارایه شده بود، همان مدلی که در بازار کشور ما نیز به صورت رسمی عرضه شد.

همچنین خبر می رسد که آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج حدود اواسط اردیبهشت به صورت OTA عرضه می شود و آپدیت اندروید ۸ گلکسی A 2017 نیز اواخر خرداد ارایه می شود. البته این تاریخ ها عموما برای اولین عرضه است و تا زمانی که آپدیت OTA کشور ما عرضه شود شاید بیشتر به طول بیانجامد اما خوشبختانه شما می توانید از رام های دیگر کشورها نیز استفاده کنید!