تکنولوژیک نیوز

بررسی و معرفی اپلیکیشن کاربردی Runkeeper

بسیاری از ما برای پیاده روی، دویدن یا ورزش به یک انگیزه و یک مشوق احتیاج داریم. همچنین علاقه داریم تا جزییاتی را از یک دوندگی و پیاده روی در اختیار داشته باشیم. اپلیکیشن های مختلفی به این منظور ارائه شده اند که برای کاربران و ورزشکاران بسیار جذاب و هیجان انگیز هستند. یکی از این اپلیکیشن های کاربردی Runkeeper نام دارد که امکانات و قابلیت های مختلفی را در اختیار دوندگان و حتی مسافران قرار می دهد. در ادامه به بررسی اپلیکیشن Runkeeper خواهیم پرداخت.

آشنایی با اپلیکیشن Runkeeper

RunKeeper مانند دیگر اپلیکیشن های این چنینی از ویژگی های GPS بهره می برد. این اپلیکیشن در واقع با ردیابی مسیر،اطلاعات ویژه ای را در اختیارتان قرار خواهد داد. در واقع به کمک این اپلیکیشن کاربردی می توانید مسیر پیاده روی یا دویدن، مقدار مسافتی که طی کردید و  سرعت حرکت خود را مشاهده نمایید. در این اپلیکیشن همچنین می توانید میزان کاهش وزن احتمالی خود را نیز مشاهده کنید. این اپلیکیشن جزو برترین اپلیکیشن های دویدن شناخته شده است و از رتبه ی بالایی توسط کاربران برخوردار است. این اپلیکیشن فهرستی از فعالیت های مختلف اعم از دویدن، پیاده روی، تردمیل، شنا، دوچرخه سواری، اسکیت و دیگر ورزش ها را در خود جای داده است.

برای مثال می توانید در شروع دویدن بر روی Running کلیک کنید و Go Running را بزنید تا مسیر یابی و جزییات فعالیتتان را بدست آورد و در پایان مسیر در اختیارتان قرار دهد. در پایان نیز اطلاعاتی نظیر مدت زمان فعالیت، سرعت حرکت، مسافت طی شده، میزان کالری سوزانده شده و اطلاعات این چنینی را محاسبه و ارائه خواهد کرد. از ویژگی های جذاب این اپلیکیشن سیستم سخنگو است که می توانید با دسترسی به تنظیمات، آن را فعال کنید. به کمک این اپلیکیشن می توانید نموداری از فعالیت های خود ثبت کنید و پیشرفت خود را مشاهده نمایید. این اپلیکیشن بر روی ساعت هیا هوشمند اپل و اندروید نیز قابل استفاده خواهد بود.

محبوبیت اپلیکیشن Runkeeper در بین کاربران

این اپلیکیشن بر روی دستگاه‌هایی با سیستم عامل اندروید و iOS نصب می‌شود. اپلیکیشن کاربردی Runkeeper از امتیاز ۴٫۶ برخوردار است و کارایی زیادی برای افراد تنبل و ورزشکاران خواهد داشت. در واقع یک انگیزه ی هیجان انگیز برای ورزش محسوب می شود. اپلیکیشن Runkeeper بسیار مفید است، برای استفاده آسان است و ویژگی های کاربردی زیادی را ارائه کرده است.