تکنولوژیک نیوز

ویدیوی جعبه گشایی و بررسی آیفون ۸ پلاس قرمز

سه روز قبل بود که آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس قرمز در کنار قاب قرمز آیفون X رسما رونمایی شدند. تصاویر رسمی این دستگاه ها را دیدیم اما حقیقتا تصاویر رسمی خیلی نگاه صحیحی از رنگ قرمز آیفون ۸ پلاس به ما نمی دهند. اجازه بدهید آنباکسینگ آیفون ۸ پلاس قرمز را از MKBHD ببینیم و نگاه بهتری نسبت به این دستگاه پیدا کنیم.

اپل از آیفون ۷ به این سو، یعنی از سال گذشته تصمیم اضافه کردن آیفون های خود به لیست محصولات Red PRODUCT را گرفت و حالا برای سال دوم، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس قرمز را رسما معرفی کرده است. متاسفانه نمی توان برخی تصمیمات اپل را به راحتی درک کرد یا اگر آن را درک می کنید، بخواهید قبولش هم بکنید! آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X هر سه از یک نوع شیشه بهره می برند ولی اپل تصمیم می گیرد که آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رنگ قرمز داشته باشد اما آیفون X خیر!

به هر حال خوشحالم که همین آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس صدای کاربران را شنیده اند و پنل جلویی دستگاه از رنگ سفید به رنگ مشکی تغییر پیدا کرده است. رنگ اما رنگی است که دلرباست! آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بدنه آلومینیومی دارند و رنگ قرمز آن ها مات است اما به دلیل شیشه ای بودن آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس یک رنگ قرمز خیلی قرمز را شاهد هستیم، یک رنگ قرمز به قولی فراری طور!