تکنولوژیک نیوز

انتشار لیست قوی ترین موبایل های بنچمارک Antutu ماه مارس

بنچمارک Antutu یکی از قدیمی ترین بنچمارک های موجود در بازار است که از سالیان دور آن را می شناسیم. این بنچمارک طبق عادت خود هر ماهه لیست محبوب ترین و قوی ترین موبایل ها را منتشر می کند. امروز لیست رسمی قوی ترین موبایل های بنچمارک Antutu برای ماه مارس منتشر شده است و در ادامه آن را با هم خواهیم دید، با ترنجی همراه باشید.

10 گوشی برتر antutu

۱۰ گوشی برتر antutu

لیست بالا لیست ۱۰ موبایل با بیشترین امتیاز در بنجمارک Antutu برای ماه مارس ۲۰۱۸ است. البته که شما هم اگر مثل ما اسم دستگاه های موجود در این لیست را مرور کنید متوجه غیبت غیر منطقی برخی از دستگاه های شاخص بازار مثل اکسپریا ایکس زد ۲ می شوید. تنها توجیه برای این غیبت را می توان چینی بودن این گزارش دانست و شاید چون هنوز اکسپریا ایکس زد ۲ در بازار چین عرضه نشده است، در این لیست وجود ندارد.

گلکسی اس ۹+ و گلکسی اس ۹ با سخت افزار یکسان اسنپدراگون ۸۴۵ (نسخه چین این چیپست را دارد) اما ۲ گیگابایت اختلاف حافظه رم در صدر این لیست ایستاده اند. پس از آن ها هوآوی میت ۱۰ پرو، میت ۱۰ و آنر وی ۱۰ با سخت افزار یکسان یعنی کایرین ۹۷۰ در رتبه های ۳ تا ۵ قرار گرفته اند. ششمین و هفتمین جایگاه متعلق به وان پلاس ۵T و وان پلاس ۵ است که هر دو با چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ ارایه شده اند!

به صورت کلی در حال حاضر اگر شایعه افسارگسیخته امتیاز ۳۵۶ هزار Antutu هوآوی میت ۲۰ با چیپست کایرین ۹۸۰ را در نظر نگیریم، بیشترین امتیاز بنچمارک Antutu متعلق به دستگاه هایی با چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ است که اکسپریا ایکس زد ۲، ایکس زد ۲ کامپکت و جدیدا اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم نیز جز همین دسته هستند!