تکنولوژیک نیوز

ارایه آپدیت iOS 12 برای آیفون ۵ اس

اپل یکی از بهترین شرکت ها یا به عبارت حتی بهتر، بهترین شرکت موبایل در زمینه پشتیبانی نرم افزاری موبایل های هوشمند خود، یعنی آیفون هاست! شما می دانید که اگر آیفون بخرید تا ۴ سال آپدیت سیستم عامل برای دستگاه شما عرضه خواهد شد و از همه مهم تر اینکه برای دریافت آپدیت نیازمند انتظار ۶ یا حتی یک ساله پس از عرضه رسمی نیست! زمانی که آپدیت iOS عرضه می شود همان شب همه آیفون ها در همه بازارها می توانند آپدیت را دریافت نمایند. حالا گویا این مدت زمان از ۴ سال به ۵ سال افزایش پیدا خواهد کرد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا شایعه را که می گوید آپدیت iOS 12 برای آیفون ۵ اس (iPhone 5S) ارایه خواهد شد، را با هم بررسی کنیم.

آپدیت iOS 12

آپدیت iOS 12

طبق گزارشی که از یک توسعه دهنده Webkit اپل منتشر شده در صفحه تست و عیب یابی نشان داده می شود که iOS 12 برای آیفون ۵ اس می تواند ارایه شود چون جز این برنامه هست. در حال حاضر صفحه پشتیبانی آیفون ۵ اس تا iOS 11 را نشان می دهد و به صورت قطعی نمی توان گفت که حتما شاهد ارایه iOS 12 برای آیفون ۵ اس هستیم اما به هر حال احتمال آن وجود دارد.

می دانیم که به احتمال زیاد اپل مراسم WWDC 2018 خود را در ۱۴ تا ۱۸ خرداد در سن خوزه برگزار خواهد کرد و این مراسم می تواند روشن کننده پاسخ سوال ما باشد! همچنین آیفون SE و آیفون SE پلاس احتمالا ۱۴ خردادماه در جریان کنفرانس WWDC 2018 رونمایی شوند پس میان های خرداد می تواندروزهای جذابی برای طرفداران اپل باشد!

نظر شما چیست؟ مدت زمان پشتیبانی اپل برای آیفون ها از ۴ سال به ۵ سال افزایش پیدا خواهد کرد؟ البته این بعید هم نیست چرا که آیفون ۵ اس اولین موبایل ۶۴ بیتی اپل بود و شاید این دلیل بتواند در افزایش مدت زمان پشتیبانی نرم افزاری تاثیر داشته باشد. شما چطور فکر می کنید.