تکنولوژیک نیوز

معرفی گوشی مخصوص بازی Nubia Red Magic با قیمت ۴۰۰ دلار

پس چند شایعه درباره گوشی مخصوص بازی نوبیا رد مجیک (Nubia Red Magic) که البته قبلا نوبیا رد دویل (Nubia Red Devil) عنوان شده بود، حالا نوبت به معرفی رسمی آن است و جالب اینکه ما هیجان زده شده ایم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببندید شما هم از دیدن آن هیجان زده می شوید؟

خب مسلما اولین دلیل هیجان زده بودن ما این است که دستگاهی را می بینیم که قبلا ندیده بودم یا لو نرفته بود! طراحی گوشی مخصوص بازی نوبیا رد مجیک (Nubia Red Magic) نقطه قوت آن خواهد بود چون متمرکز بر علایق مخاطبین هدف آن است! در حقیقت این گوشی مخصوص بازی اولین در دسته بندی خود دست که با ویژگی محبوب علاقه مندان بازی ارائه شده است، یعنی LED RGB و دقیقا به شکلی روی دستگاه قرار گرفته که طراحی کلی را فدا نکند! اینLED توانایی تولید ۱۶ میلیون رنگ را دارد.

گوشی مخصوص بازی نوبیا رد مجیک

گوشی مخصوص بازی نوبیا رد مجیک

طراحی زیر روی قاب پشتی نیز خود جلوه ویژه ای به دستگاه بخشیده و میزبان دوربین تکی ۲۴ مگاپیسکلی در کنار حسگر اثرانگشت است. این دستگاه نیز دکمه مخصوص حالت بازی دارد که با فشردن آن تمام منابع سخت افزاری در جهت بازی متمرکز می شود. جالب است که بدانید شایعه سیستم خنک کننده متکی بر هوا نیز حقیقت داشته است!

قسمت خوشمزه نوبیا رد مجیک را می توان در قیمت ۴۰۰ دلاری آن دانست که یکی از دلایل این قیمت مناسب را می توان چیپست سال گذشته اما همچنان قدرتمند اسنپدراگون ۸۳۵ دانست که البته با ۸ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی ارائه می شود. باتری ۳۸۰۰ میلی آمپر، اندروید ۸٫۱ و البته اندازه نمایشگر احتمالا به دلیل هیجان نویسنده از جا افتاده اما مشخصا کم حاشیه و با نسبت تصویر ۱۸:۹ ارائه می شود!

به صورت کلی شاید اسنپدراگون ۸۴۵ در لیست مشخصات غایب باشد اما قیمت ۴۰۰ دلار همچنان بیشتر از انتظار شما امکانات ارائه می کند!