تکنولوژیک نیوز

۵۵۰ دلار قیمت آی‌فون ۶.۱ اینچی جدید اپل

اپل هنوز چیزی در خصوص خط تولید آی‌فون‌های ۲۰۱۸ خود ارایه نکرده است؛ با این وجود شایعات زیادی پیرامون این محصولات شنیده می‌شود. در حالی که پرچم‌دار گوشی‌های هوشمند اپل در سال ۲۰۱۸ قیمتی معادل آی‌فون X خواهد داشت، احتمال آن وجود دارد که شاهد عرضه یک گوشی ارزان قیمت نیز از طرف شرکت باشیم.

بر اساس ۹to5Mac، تحلیل‌گر مشهور KGI Securities، مینگ چی کو، اخبار خود در زمینه انتشار یک آی‌فون ۶.۱ اینچی در سال جاری از طرف شرکت اپل را به‌روز کرده است. قیمت پایه برای این هندست از ۵۵۰ دلار آغاز خواهد شد که مشخصا از دیگر محصولات شرکت قیمت کمتری خواهد داشت.

iphones

کو همچنین بیان کرده است که این گوشی دارای دو نسخه تک سیم‌کارت و دو سیم‌کارت خواهد بود، که برای داشتن مدل دوم باید حدود ۱۰۰ دلار بیشتر هزینه کنید. براساس گزارشاتی که پیش از این شاهد انتشار آنها بودیم، قیمت کم آی‌فون ۶.۱ اینچی اپل به خاطر عدم وجود برخی ویژگی‌هایی است که در نسخه‌های گران‌ قیمت‌تر وجود خواهد داشت.

به همراه این مدل که دارای پنل LCD خواهد بود، انتظار می‌رود اپل دو گوشی ۵.۸ اینچی و ۶.۵ اینچی با پنل‌های اولد عرضه کند. آی‌فون‌های سال ۲۰۱۸ در نیمه دوم سال جاری معرفی خواهند شد و به احتمال فراوان شاهد وجود ناچ در تمامی آنها خواهیم بود.