تکنولوژیک نیوز

معرفی بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸

لیست بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ منتشر شد. برندهای انتخابی براساس معیارهای مختلفی دسته بندی شده اند و کاربران به راحتی قادر به انتخاب برند مورد نظر خود هستند.

لیستی از بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ را منتشر شده است. برندهای انتخاب شده بر اساس پشتیبانی و گارانتی (۲۰ امتیاز)، طراحی (۱۵ امتیاز)، نوآوری (۱۰ امتیاز)، ارزش (۱۵ امتیاز) و بررسی های انجام شده توسط این وبسایت (۴۰ امتیاز) دسته بندی شده اند و به هر برند امتیازی بین ۰ تا ۱۰۰ تخصیص یافته است.

انتشار لیست بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸

در ادامه به بررسی لیست بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ می پردازیم. امسال نیز مانند سال گذشته لنوو توانسته رتبه اول را کسب کند. بعد از آن اچ پی و دل قرار دارند و برخلاف تصور به جای اینکه اپل رتبه بهتری نسبت به سال گذشته به دست آورد به رتبه هفتم سقوط کرده است.

۱.لنوو

لنوو موفق به کسب امتیاز ۸۶ از ۱۰۰ شده است و در لیست یکی از بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ قرار گرفته است.

۲.اچ پی

رتبه دوم لیست برترین برندهای لپ تاپ سال ۲۰۱۸ متعلق به اچ پی است. امتیاز اچ پی ۸۵ از ۱۰۰ است.

۳.دل

برند دل با کسب امتیاز ۸۲ از ۱۰۰  موفق شد تا امسال نیز در لیست برترین برندهای لپ تاپ قرار گیرد. محصولات دل ترکیبی از سیستم های فوق العاده و اعلا هستند.

۴.ایسر – رتبه مشترک با ایسوس

ایسر موفق شده تعادل مناسبی بین قابلیت های اعلا و قیمت پایه لپتاپ های خود ایجاد کند. ایسر توانست در سال جاری امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را دریافت کند و در لیست برترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ قرار گیرد.

۵.ایسوس – رتبه مشترک با ایسر

ایسوس امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را در سال جاری به دست آورده است و در لیست بهترین برندهای لپ تاپ در سال ۲۰۱۸ رتبه پنجم را دارد. ایسوس به لطف محصولاتی از جمله Zephyrus توانسته پیروز میدان لپ تاپ های ویژه بازی باشد.

۶.مایکروسافت

از دیگر برند موفقی که توانسته در لیست بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ برای خود جا باز کنند، مایکروسافت است. مایکروسافت موفق به کسب امتیاز ۷۷ از ۱۰۰ شده است.

۷.اپل

با وجود اینکه رتبه اپل نسبت به سال قبل سقوط کرده است، اما توانسته در سال جاری با امتیاز ۷۲ از ۱۰۰ در لیست بهترین برندهای لپ تاپ ۲۰۱۸ قرار گیرد.

۸.ریزر

ریزر یکی دیگر از برندهای موفق لپ تاپ در سال جاری است. ریزر موفق به کسب امتیاز ۷۰ از ۱۰۰ شده است. برای خرید لپ تاپ ویژه بازی با بودجه مناسب، ریزر می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

۹.ام اس آی – رتبه مشترک با سامسونگ

برند موفق نهم این لیست ام اس آی است. ام اس آی یکی از اولین ها در زمینه عرضه لپتاپ های ویژه گیمینگ است اما خدمات پشتیبانی آن ضعیف است. ام اس آی نیز یکی از بهترین برندهای لپ تاپ در سال ۲۰۱۸ است. امتیاز این برند ۶۷ از ۱۰۰ اعلام شده است.

۱۰.سامسونگ – رتبه مشترک با ام اس آی

سامسونگ آنگونه که به موبایل هایش توجه دارد به لپ تاپ های خود اهمیت نمی دهد. اما با این وجود سامسونگ نیز توانسته در لیست بهترین برندهای لپ تاپ سال ۲۰۱۸  قرار گیرد. امتیاز سامسونگ ۶۷ از ۱۰۰ اعلام شده است.

در تصویر زیر نیز امتیازات دسته های مختلف هر برند مشخص است.

فهرستی از بهترین برندهای لپ تاپ 2018