تکنولوژیک نیوز

بررسی اپلیکیشن Shazam

اپلیکیشن شازم (Shazam) از برنامه های معروف و پرطرفدار در جهان است و تقریبا توسط میلیون ها کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. این اپلیکیشن برای پیدا کردن موزیک های مختلف و اطلاعات مربوط به موزیک ها است. قطعا برای همه ی ما پیش آمده است که موزیکی را در جایی بشنویم و بخواهیم آن را داشته باشیم، در عین حال هیچ اطلاعاتی از  آن موزیک نداشته باشیم. در چنین شرایطی نمی توان آهنگ مورد نظر را پیدا کرد مگر به کمک اپلیکیشن Shazam که در ادامه به معرفی این اپلیکیشن خواهیم پرداخت.

نحوه ی کار اپلیکیشن Shazam

این اپلیکیشن دارای ۴ زبانه است که شامل Home ،My Shazam ،Discover و Charts است. در زبانه ی Home، در وسط صفحه دکمه ای وجود دارد که می توانید زمانی که موزیکی در حال پخش است آن دکمه را نگه دارید تا Shazam به شما اطلاعات کامل آن موزیک را بدهد. قابلیت تشخیص موزیک های مختلف از امکانات بسیار جذاب، دقیق و کم نظیر این اپلیکیشن است.

در زبانه ی My Shazam لیستی از مواردی که جستجو کرده اید قرار می گیرد و می توانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید. در بخش Discover نیز موزیک های جدید را به همراه متن آهنگ و اطلاعات این چنینی در اختیار خواهید داشت. همچنین می توانید لیستی از ۱۰۰ آهنگ برتر دنیا را در این بخش مشاهده نمایید. در آخر در بخش Charts دسته بندی هایی از آهنگ های مختلف قرار گرفته است که می توانید بر اساس سبک مورد علاقه یا موزیک علاقه خود آهنگ های مختلف را پیدا کنید. این اپلیکیشن برای علاقه مندان به موزیک بسیار کاربردی و مفید خواهد بود و قطعا از قابلیت های آن متعجب خواهید شد. علاوه بر موارد ذکر شده شما می توانید خوانندگان و گروه های موسیقی مختلف را دنبال کنید و با موزیک های آن ها آشنا شوید.

محبوبیت اپلیکیشن Shazam در بین کاربران

این اپلیکیشن دارای امتیاز ۴٫۴ است و بیش از ۱۰۰ میلیون بار از طریق فروشگاه گوگل، بیش از یک میلیون بار دانلود و نصب شده است.