تکنولوژیک نیوز

باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر یکی از مشخصات سخت افزاری گلکسی اس ۹ اکتیو (Galaxy S9 Active)

سنت گلکسی اس اکتیو ها چیزی است که از گلکسی اس ۴ تا کنون وجود دارد و تقریبا هر نسل شاهد ارایه نسخه اکتیو پرچمدارهای سری اس (Galaxy S) بوده ایم. اینکه گلکسی اس ۹ اکتیو تولید و عرضه شود به همین دلیل اصلا موضوع عیر قابل باور و غیر قابل انتظاری نیست و حتی باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری آن نیز یک موضوع قابل انتظار است چون نسل های پیشین این سری با همین حجم باتری ارایه شده اند. در ادامه همراه باشید تا درباره مشخصات سخت افزاری گلکسی اس ۹ اکتیو (Galaxy S9 Active) بیشتر صحبت کنیم.

مشخصات گلکسی اس 9 اکتیو

مشخصات گلکسی اس ۹ اکتیو

همانطور که در تصویر بالا می بینید، لیستی از مشخصات احتمالی گلکسی اس ۹ اکتیو وجود دارد. هر چند این مشخصات را پیش از اینکه اینجا ببینید قطعا می توانستید حدس هم بزنید و تنها داده جدیدی که می تواند این تصویر در اختیار ما گذارد، مدل عددی سامسونگ SM-G893 است. این مشخصات سخت افزاری همه شبیه به گلکسی اس ۹ است. از چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ بگیرید تا حافظه داخلی و رم ۶۴-۴ گیگابایتی یا دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم دوگانه f/1.5 و f/2.4 که دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی با f/1.7 خواهد بود.

نمایشگر ۵٫۸ اینچی گلکسی اس ۹ اکتیو که جلوی آن به زبان آلمانی نوشته شده “مستطیل کامل” (!) احتمالا همان منظور کم حاشیه بودن و خمیده نبودن لبه ها را می خواهد برساند. این نمایشگر نیز ۱۸:۹ است و رزلوشن آن تقریبا ۳K به شمار می رود. درباره باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری نیز بد نیست بگوییم موبایل های ۴۰۰۰ میلی آمپری کمی در بازار وجود ندارد اما سری اکتیو سامسونگ با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری عموما شگفتی می آفرینند!

نظر شما چیست؟ مشخصا گلکسی اس ۹ اکتیو نیز مثل نسل های قبلی آن به صورت رسمی وارد بازارهای دیگر به جز امریکا و آن جا هم تت اپراتور AT&T نمی شود مگر اینکه سنت شکنی رخ بدهد! اگر در بازار ما موجود باشد شما این نسخه را ترجیح می دهید یا گلکسی اس ۹ عادی را؟