تکنولوژیک کالا

معرفی قابلیت های جدید در بروزرسانی اینستاگرام

در هفته های گذشته مطلبی مبنی بر قابلیت دانلود فعالیت ها و اطلاعات در اینستاگرام منتشر کردیم و امروز این وعده عملی شد. اکنون از طریق اینستاگرام می توانید اطلاعات خود را از سرور دانلود نمایید. این اطلاعات شامل عکس ها، فیلم ها، نظرات و دیگر موارد است. این قابلیت اکنون برای تمامی کاربران وب در دسترس قرار دارد و به زودی در نسخه های اندروید و iOS نیز ارائه خواهد شد. این کمپانی اعلام کرده است که این فرایند ممکن است کمی طولانی شود و حتی ۴۸ ساعت طول بکشد و به ایمیلتان ارسال شود در نتیجه آمادگی آن را داشته باشید.

از سوی دیگر گزارش ها نشان می دهد که کاربران از این پس قادر خواهند بود تا چندین عکس و فیلم را به طور متوالی و همزمان از گالری انتخاب کنند و در استوری آپلود نمایند. در واقع از این پس آیکونی در هنگام انتخاب عکس استوری در بالای صفحه نمایش داده می شود که بتوانید چندین عکس و فیلم را به صورت همزمان آپلود نمایید. این قابلیت تا ۱۰ عکس به طور همزمان را پشتیبانی می کند و به ترتیبی که شما می خواهید قرار خواهد گرفت.

همچنین امکان نمایش لوکیشن و نزدیک ترین محل ها در استوری ارائه شده است در نتیجه می توانید نزدیک ترین مکان را انتخاب نمایید و در بخش لوکیشن قرار دهید. هم اکنون این نسخه از طریق گوگل پلی و بازار در دسترس کاربران خواهد بود.