ویدیویی از گلکسی S10 سامسونگ

هنوز مدت زمان زیادی از به بازار آمدن گلکسی اس۹ و اس۹ پلاس سامسونگ نگذشته است که اخبار و شایعات پیرامون پرچمدار بعدی این سری شنیده می شود. انتظار میرود که گوشی نسل آینده سری S که احتمالا در اواخر سال ۹۷ معرفی می شود، گلکسی اس۱۰ نام داشته باشد. حالا طرفداران این برند، با اطلاعاتی که تا این لحظه از گوشی گلکسی اس۱۰ در اختیار دارند، ویدئوهای مفهومی آن را ساخته اند. کانال یوتیوب Concept Creator هم در این راستا یک ویدئوی مفهومی از این گوشی تهیه کرده است.

ویدئوهای مفهومی معمولاً از طرح نهایی محصول ساخته نمی شوند، اما همیشه جالب است ببینیم که این طرح های مفهومی چه ایده هایی برای نسل آینده گوشی ها دارند. در این مورد، گلکسی اس۱۰ از فلز و شیشه ساخته شده است، در حالیکه یک دوربین دوگانه به صورت عمودی در پشت آن قرار گرفته است. این دستگاه در قسمت پایین خود دارای پورت USB-C است و در کنار آن بلندگوی دستگاه و جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون قرار گرفته است. در قسمت راست گوشی دکمه پاور گوشی قرار گرفته و در سمت چپ آن دکمه بیکسبی در کنار دکمه های تنظیم صدا جای گرفته اند. البته دکمه بیکسبی با طراحی جدید خود قابل تمایز از دو کلید دیگر است.

جالب ترین ویژگی رندر گلکسی اس۱۰ سامسونگ حاشیه های بسیار کوچک آن در لبه های صفحه نمایش است. حاشیه های کناری این گوشی تقریباً صفر است و حاشیه های بالا و پایین بسیار بسیار نازک تر از گلکسی اس۹ به نظر میرسند. این دستگاه هم دارای نمایشگر خمیده است کاملاً زیبا و جذاب است. ویدئوی مفهومی مورد نظر همچنین نشان میدهد که پرچمدار آینده سری S در رنگ های آبی، نقره ای، قرمز و مشکی موجود خواهد بود. در پایان از شما دعوت می کنیم این ویدئو را تماشا بفرمایید: