تکنولوژیک نیوز

اعلام قیمت و شرایط فروش دی اس ۷ کراس‌بک (DS7 Crossback) در ایران

شرکت آرین موتور تابان، نماینده رسمی و انحصاری کمپانی DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدیدترین و لوکس‌ترین خودروی خودش در کشور را اعلام کرد.

به گزارش وب‌سایت آی‌تی‌رسان، در یک همایش خبری که پنجشنبه گذشته در ایزد شهر مازندران و محل گالری DD برگزار گردید، شرایط فروش این کراس اوور لوکس و زیبا به طور رسمی اعلام شد.

بر اساس اعلام رسمی آرین موتور، DS7 Crossback در دو تیپ Rivoli و Opera عرضه خواهد شد. این خودرو در مدل ریولی با قیمت قطعی ۴۵۲ میلیون تومان و در مدل اپرا با بهای ۴۵۹ میلیون تومان عرضه می‌گردد.

گفتنی است که تفاوت این دو تیپ تنها در نوع تودوزی و جنس چرم صندلی‌ها بوده و از نظر مشخصات فنی و آپشن، تفاوتی با یکدیگر ندارند.

بر این اساس، مشتریان دی اس ۷ بایستی ابتدا ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده، و سپس یک چک به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان دیگر، ۹۰ روز پس از آن پرداخت کنند. مابقی قیمت خودرو که با احتساب سود مشارکت در نظر گرفته شده است، ۲۴۲ میلیون تومان (برای مدل ریولی) و ۲۴۹ میلیون تومان (برای مدل اپرا) بوده که در زمان تحویل دریافت خواهد شد.

سود مشارکت این خودروی لوکس ۱۸ درصد بوده و موعد تحویل آن، ۱۵۰ روزه در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که در مدل فروش مشارکتی، خریدار بایستی ابتدا ۶۵ میلیون تومان پرداخت کرده و سپس در فواصل ۴۵ روزه، دو چک ۶۵ میلیون تومانی بدهد. در این مدل از فروش، تحویل خودرو ۱۸۰ روز کاری در نظر گرفته شده و با سود مشارکت ۱۸ و سود انصراف ۱۵ درصدی عرضه می‌شود.