تکنولوژیک نیوز

قابلیت‌ Mute کردن کاربران در اینستاگرام

قابلیت Mute یا پنهان کردن استوری های کاربران چند وقتی است که به اینستاگرام اضافه شده است، اما در پست های اصلی این امکان وجود ندارد و شما مجبورید تمامی عکس ها و تصاویری که اشخاصی که دنبالشان می کنید را مشاهده کنید. حالا خبرهای جدیدی به گوش میرسد که احتمال میرود این قابلیت به همراه چند ویژگی جدید به اینستاگرام اضافه شود.

یک کاربر توئیتر با نام @wongmjane تعدادی از قابلیت های جدیدی که اینستاگرام مشغول آزمایش آنها می باشد را در صفحه خود منتشر کرده است. البته این شبکه اجتماعی به وب سایت Verge در این رابطه هیچ اطلاعاتی نداده است و اعلام کرده است که در حال حاضر هیچ چیزی برای اشتراک گذاشتن در این زمینه وجود ندارد. با وجود اینکه این اطلاعات توسط اینستاگرام رسماٌ تأیید نشده است، با هم نگاهی میندازیم به تغییرات احتمالی این پلت فرم در آینده.

قابلیت Reaction یا واکنش به استوری

همانطور که در شکل مشاهده می کنید می توانید به استوری ها در همان لحظه و بر روی عکس یا ویدئوی مورد نظر واکنش نشان دهید. شما همچنین می توانید با ایموجی پاسخ دهید که شبیه به استیکرهای iMessage می باشد.

قابلیت فیلمبرداری Slow-Mo در استوری

این قابلیت مسلماً برای افرادی ارزشمند خواهد بود که گوشی هوشمندشان از آن بهره نمیبرد یا اصلاً از نوع کیفیتی که آن را ارائه میدهد رضایت ندارند.

دکمه Mute برای پنهان کردن پست های یک کاربر

شما هم دوستی دارید که روزی ده عکس از صفحات مختلف در حساب اینستاگرام خود به اشتراک میگذارد و شما از روی تعارف یا صرفاً برای ناراحت کردنش، آن را بلاک یا Unfollow نمی کنید؟ اگر امیدواریم باشید که قابلیت Mute به زودی به پلت فرم اینستاگرام اضافه شود، می توانید با مخف کردن پست های این افراد یک نفس راحت بکشید.

قابلیت نمایش تقویم آرشیو اینستاگرام

با این ویژگی استوری هایی که در حساب خود آرشیو کرده اید را می توانید به صورت یک تقویم مشاهده بفرمایید.