تکنولوژیک نیوز

عرضه وان پلاس ۶ با حسگر ضربان قلب

وان پلاس برای وان پلاس ۶ تیزرهای رسمی زیادی منتشر کرده است و در جدیدترین آن ها اشاره ای مستقیم به قابلیتی کمتر دیده شده روی موبایل های هوشمند وجود دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم که آیا وان پلاس ۶ با حسگر ضربان قلب عرضه می شود؟

همانطور که در تیزر رسمی بالا می بینید، یک نوار قلب وجود دارد که عدد ۶ روی آن نقش بسته است. اگر این حدس که می گوید وان پلاس ۶ خیلی هیجان انگیز است یا ضربان قلب شما را بالا می برد، بگذریم (!) می رسیم به این که وان پلاس ۶ با حسگر ضربان قلب عرضه خواهد شد.

نمی دانم به خاطر دارید یا نه اما وقتی گلکسی اس ۵ پیش از معرفی لو رفته بود و تمام انرژی مخاطبان و طرفداران سامسونگ را گرفته بود اما یک بخش سیاه پایین دوربین نظر ما را جلب کرده بود و آن چیزی نبود جز حسگر ضربان قلب! سامسونگ اولین شرکت استفاده کننده از حسگر ضربان قلب روی موبایل های خود است و جدیدا در گلکسی اس ۹ حسگر ضربان قلب با توانایی اندازه فشار خون عرضه کرده که موضوع مهمی است.

وان پلاس اما اگر در وان پلاس ۶ از حسگر ضربان استفاده کند، پس از سامسونگ دومین شرکتی است که موبایل با این فناوری ارایه می کند. اینکه آیا نمونه وان پلاس می تواند فشار خون را نیز اندازه بگیرد یا خیر اما فاصله زیادی تا متوجه شدن پاسخ این سوال نداریم. مسلما وان پلاس باید تلاش ویژه ای نیز در ارایه یک برنامه سلامتی داشته باشد تا استفاده بهینه از حسگر ضربان قلب داشته باشد.