تکنولوژیک نیوز

ترفند های رفع ارور ساخت اکانت جدید اینستاگرام ( Too Many Users Have Been Registered )

آیا شما در حال ساخت یک اکانت جدید اینستاگرام بوده اید که با پیام ثبت حساب کاربری بیش از حد یا Too many users have been registered مواجه شده اید؟ در این زمان راه کارهایی وجود دارند که بتوانید این مشکل را حل کنید. امروز روش رفع ارور Too many users برای ساخت اکانت جدید اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

حل ارور Too Many Users Have Been Registered on This Device اینستاگرام

How Do Register a Instagram New User, if You’ve Reached The Limit on Your Phone?

اینستاگرام محدودیت هایی در زمینه های مختلف دارد که یکی از آن ها تعداد اکانت های ساخته شده توسط یک فرد است. اینستاگرام تا ۶ حساب فعال را پشتیبانی می کند و ارور معمولا در زمان ساخت هفتمین اکانت توسط کاربر رخ می دهد. اگر شما قصد ساخت اکانت جدیدی دارید ولی قبلا اکانت های مختلفی ساخته اید و اکنون با این ارور مواجه می شوید، ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

حل مشکل ساخت اکانت جدید اینستاگرام با شبیه ساز اندروید در کامپیوتر

در این روش برایحل مشکل ساخت اکانت جدید اینستاگرام در آیفون و اندروید، ابتدا باید برنامه BlueStacks را برای شبیه سازی محیط اندروید در رایانه دانلود و نصب نمایید.

ساخت اکانت اینستاگرام با شبیه ساز اندروید در کامپیوتر

برنامه Bluestacks یک ابزار با حجم حدودی ۲۸۰ مگابایتی است که می توانید به طور امن برنامه های گوشی را روی آن در ویندوز نصب کنید. پس از نصب، برنامه اینستاگرام را روی Bluestacks نصب کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام با شبیه ساز اندروید در کامپیوتر

حال شما می توانید اکانت جدیدی را برای خود بدون مشاهده ارور در این برنامه بسازید و از آن در سایر دستگاه های خود استفاده کنید.

 

خارج شدن از حساب های قبلی برای رفع مشکل Sign up error در اینستاگرام

در روشی دیگر برای حل پیغام خطای ساخت اکانت جدید اینستاگرام در اندروید، برنامه را در گوشی خود باز کنید و ابتدا از همه حساب های خود خارج یا Log Out شوید. برای این کار در یکی از حساب های اینستاگرام خود به قسمت تنظیمات با تاچ روی نماد چرخ دنده بروید. سپس در گزینه های انتهایی، روی Log Out of All Accounts تاچ کنید تا از همه حساب ها خارج شوید.

خارج شدن از حساب های قبلی برای رفع مشکل sign up error در اینستاگرام

در صفحه ورود به اکانت اینستاگرام، حساب های قبلی خود را خواهید دید. روی گزینه Manage Accounts در پایین صفحه تاچ کنید و با زدن نماد X در کنار آن ها اقدام به بستن کنید.

 

خارج شدن از حساب های قبلی برای رفع مشکل sign up error در اینستاگرام

بعد از انتخاب اکانت برای حذف شدن، یک پیام نمایش داده می شود که باید آن را تایید کنید.

خارج شدن از حساب های قبلی برای رفع مشکل sign up error در اینستاگرام

پس از انجام این روش مجدد اقدام به ساخت اکانت کنید تا ارور Too many users have been registered in Instagram رفع شود. از این روش در زمان هایی که امکان ورود به حساب جدید خود را ندارید هم می توانید استفاده کنید.

 

سایر روش های حل مشکل ثبت نام در اینستاگرام

روش های دیگری نیز برای رفع مشکل Sign up Blocked اینستاگرام وجود دارند.

  • تغییر ایمیل جزوه گزینه ها می باشد. این محدودیت اگر روی ایمیل شما باشد، می توانید با ساخت یک اکانت ایمیل جدید، یک اکانت جدید اینستاگرام را با آن بسازید.
  • تغییر گوشی و استفاده از تبلت و.. نیز راه دیگری است. گاهی اطلاعات آیپی دستگاه شما وارد محدودیت می شود که در این زمان باید از دستگاه های دیگری یا برنامه های تغییر دهنده آی پی برای ساخت حساب استفاده کنید.