تکنولوژیک نیوز

انتشار مشخصات سخت افزار هوآوی پی ۲۰ پرو

فردا سه شنبه ۷ فروردین شاهد رونمایی های هیجان انگیزی از جمله معرفی رسمی خانواده هوآوی پی ۲۰ خواهیم بود. هر چه به معرفی رسمی نزدیک تر می شویم، شایعات قوی تری نیز می شنویم! امروز دو تصویر از لیست مشخصات سخت افزاری هوآوی پی ۲۰ پرو و هوآوی پی ۲۰ منتشر شده است و تمام آن چیزی را که نیاز داریم به ما می گوید! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

مشخصات سخت افزاری هوآوی پی 20

مشخصات سخت افزاری هوآوی پی ۲۰

همانطور که در تصویر بالا می بینید، مشخصات سخت افزاری هوآوی پی ۲۰ به صورت کامل دیده می شود. اندروید ۸٫۱ و رابط کاربری EMUI 8.1 در بخش نرم افزار حضور خواهند داشت. نمایشگر ۵٫۸ اینچ بوده و رزلوشن آن در پایین لیست مشخصات FHD+ عنوان شده است . در بخش سخت افزار چیپست خوشنام کایرین ۹۷۰ در کنار ۴ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دیده می شود که اگر نسخه پیشفرض هوآوی پی ۲۰ این میزان حافظه را داشته باشد، تحسین برانگیز است. باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری موضوع دیگری است که در بخش سخت افزار باید نام ببریم.

دوربین هوآوی پی ۲۰ یک دوربین دوگانه آشنای ۱۲+۲۰ مگاپیکسلی خواهد بود و به احتمال زیاد مکانیسمی شبیه به آن چیزی که در میت ۱۰ را دیدیم دارد. قیمت اما ۶۴۹ یورو در پایین لیست به وضوح مشخص است.

مشخصات سخت افزاری هوآوی پی 20 پرومشخصات سخت افزاری هوآوی پی 20 پرو

مشخصات سخت افزاری هوآوی پی ۲۰ پرو

لیست مشخصات هوآوی پی ۲۰ پرو کاملا شبیه به هوآوی پی ۲۰ است با این تفاوت که نمایشگر در اندازه ۶٫۱ اینچ در نظر گرفته شده است که همان رزلوشن FHD+ را دارد، حافظه رم ۶ گیگابایت بوده و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر است. تفاوت اصلی هوآوی پی ۲۰ پرو با هوآوی پی ۲۰ را می توان در بخش دوربین دید جایی که دوربین هوآوی پی ۲۰ پرو یک دوربین ۳ گانه با رزلوشن های ۴۰، ۲۰ و ۸ مگاپیکسل است! بله، دوربین سه گانه ۴۰ مگاپیکسلی با زوم هیبریدی ۵X که بیش از ۲ ماه پیش در ترنجی خواندیم در حال تحقق است!

قیمت هوآوی پی ۲۰ پرو ۸۹۹ یورو درج شده که معادل دلاری آن واقعا ترسناک است! هر چند قیمت گذاری دلاری آن نیز احتمالا روی همین عدد خواهد بود. نظر شما درباره پرچمدارهای ۲۰۱۸ هوآوی چیست؟